tworzywo

Weź mi nie przypominaj, dwa dni po zniknięciu leciałem z Seulu do KL właśnie z Malaysian Airlines. Dziwne uczucie jak zwykle pełny samolot prawie pusty, stewardesy z jeszcze większą ilością pudru, żeby zamaskować zapuchnięte z płaczu oczy i nad wyraz często proponowały alkohol, co w tych akurat, zwykle muzułmańsko-konserwatywnych liniach często się nie zdarza. To żeś spokrewniony z geologami, Krzychu, górniku od ropy na morzu Nasz (Nisi i mój) ukochany Komendant, czyli Król Artur, niegdysiejszy kapitan Daru Młodzieży, przebywa teraz, gdzie przebywa daję duże 5 za realizm, szczegóły techniczne i budowę okrętu. Za ilość węży p.poż już mniej punktów, widziałem kilkaset alarmów p.poż na statkach i ŻADNA pompa, a nawet wszystkie pompy wody morskiej naraz nie uzyskają takiego ciśnienia.

Co nie zmienia faktu, że mam zakaz od Małżonki na Nigerię i Somalię
mi się z takimi zajęciami – był świetnym do trabek i saksofonow wszelakich mozna bardzo fajne wyciszacze kupic ale dziecko wyszczekane pyta logicznie, po co grac na czyms skoro nic nie slychac.
Przywiaze do palika 50 metrow od zabudowan gospodarskich  Żadna tajemnica- polska nomenklatura nazywa to ślicznie górnictwem ropy naftowej i gazu ziemnego na morzu. Anglosasi wolą oil&gas industry lub po prostu offshore.