inicjatywa

Proszę mi powiedzieć dlaczego UE wierzy w dotkliwość sankcji wobec Rosji ?
Dlaczego nikt nie stara się doprowadzić do inicjatywy pokojowej pozwalającej zakończyć ten nikomu nie potrzebny konflikt.


Politycy odłóżcie na bok swoje rusofobiczne przekonania i zróbcie coś dla pokoju póki nie jest za późno !“Frankowicze” są już ogoleni. Teraz golimy pozostałych podatników tzn. złe państwo.“Jeśli przyjdzie do mnie klient z kredytem 800 tys. zł i mieszkaniem o wartości 500 tys. zł, to na pewno nie będę mu doradzał dalszej spłaty takiego kredytu. Ekonomicznym rozwiązaniem jest wówczas złożenie wniosku o upadłość konsumencką” – mówi Krzysztof Bielizna specjalizujący się w negocjacjach pomiędzy bankami a klientami. Krzysztof Bielizna kiedyś pomagał bankom doradzając klientom zaciąganie kredytów bankowych we frankach. Dziś pomaga zrozpaczonym dłużnikom jak procesowac sie z bankami i z państwem polskim. Współpracuje jednocześnie z kilkoma zaprzyjaznionymi kancelariami adwokackimi.

“Wina klienta jest zerowa” – odpiera argumenty Bielizna. Ekonomista przekonuje, że całą winę za obecny kryzys ponoszą banki i państwo, mówi: “Doszliśmy do momentu, w którym interweniować musi państwo.”Należy zmusić Poroszenkę, Putina i Dowódcę seperatystów do zawieszenia walk i rozpoczęcia rozmów. Przekazywanie miliardów Euro na Ukrainę jest marnowaniem pieniędzy. Albo spożytkują te pieniądze na wydatki wojenne albo raczej te pieniądze wpłyną do kieszeni oligarchów. Zachęcanie ukraińców do dalszych walk jest bezcelowe. Jak oni mają pokonać seperatystów? Uważam też ,że obiecywanie Ukrainie,że szybko zostanie przyjęta do NATO i UE jest nieuczciwe i dyktowane złą wolą przywódców Polski. Owszem UE tak ale NATO? Czy ktoś to sobie jest w stanie wyobrazić? Toż to gotowa III wojna. Kto będzie taki gieroj. Czas najwyższy aby to właśnie Polska wystąpiła na forum UE z inicjatywą pokojową. Mamy okazję zrobić coś dobrego dla ukraińców. Mamy laureata pokojowej nagrody NOBLA!! Faktycznie, ten spór się jeszcze tli. Jakieś coraz mniej liczne grupy obywateli ten lokajski stosunek państwa wobec kk jeszcze bulwersuje.Z tym, że on ma coraz mniejsze politycznie znaczenie – nieporównywalnie mniejsze niż np w latach 90. To własciwie taka koncesjonowana przez to państwo, bezpieczna dla niego forma opozycyjnosci dla tych, którzy i tak to państwo poprą.Jak kiedyś mawiano “wentyl bezpieczeństwa” pozwalający w sposób bezpieczny  bielizna erotyczna dla systemu upuścić trochę nadmiaru cisnienia. Przyznam, że nawet informacji o watykańskim orderze dla Rzeplińskiego nie czytałem. Przebiegłem oczami po nagłówku, potraktowałem informację jako polską normę i o niej zapomniałem. Toż do cholery tam giną ludzie a my opowiadamy dyrdymały o dotkliwości sankcji dla Rosji. Tymi sankcjami już niedługo będziemy rzygać! Kogo bardziej dotkną te sankcje Rosję czy może nas? Jeżeli Rosję to dlaczego rolnicy zaczynają protesty?!No i te wypowiedzi naszych polityków oraz doradców prezydenta. Jeżeli te różne Bujaki,Kowale ,Kozieje chcą ginąć za Ukrainę to nie widzę przeszkód ale niech to robią na własny rachunek a nie opowiadają te bajki w imieniu wszystkich. Ja ich nie upoważniałem. Zaś wszelkie rekordy zidiocenia bije generał K. szef BBN doradca prezydenta.