kupować

Prąd jest drogi i będzie jeszcze droższy, jako że wyczerpały się już tanie źródła nośników energii. natomiast rezygnacja z polskiego węgla oznacza, że staniemy się zależni od zachodnich i wschodnich koncernów energetycznych, które podniosą nam jeszcze bardziej ceny ropy i gazu, wiedząc, ze nie mamy alternatywy, że musimy od nich kupować nie tylko jak dziś ropę i gaz, a także i węgiel.  tanie chwilówki

A ja zaryzykuję twierdzenie, że w tym kraju, każdy kto umie coś konkretnego i na co dzień ma zwyczaj używania mózgu, ma stałą i dobrze wynagradzaną pracę.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia – ten slogan powinien sobie wbić w mózg każdy polityk chcący rządzić tym krajem. Nawet jeżeli PiS da te 500 na każde dziecko i obniży wiek emerytalny, za 4 lata i tak będą znienawidzeni. Ale nie za to co zrobili, tylko za to, czego nie zrobili. Rozumując tak jak ty, dojdziemy do wniosku, że niczego się w Polsce nie opłaca produkować, jako że zawsze znajdzie się kraj, który to samo zaoferuje nam po niższej cenie. Ale ty po prostu nie wiesz co to jest dumping i jak za jego pomocą niszczy się konkurencję i uzależnia od siebie całe państwa. Tyle, że Polsce potrzebny jest polski przemysł, polska myśl techniczna i polska nauka, a tego w Polsce nie mamy od roku 1990 i dla tego te miliony Polaków wyemigrowały z Polski, a wyemigrowało by ich jeszcze więcej gdyby nie to, że praktycznie wszędzie na tzw. Zachodzie jest od lat kryzys gospodarczy i społeczny. A łatwa dostępność alkoholu i hazardu oznacza, że strategią rządu jest rozpicie Polaków i uzależnienie ich od hazardu, aby nie mieli oni czasu na refleksje na temat obecnego upadku ekonomicznego i kulturalnego och Ojczyzny.