ucieczka

Tak, ale to było w 2014 roku. Rok później wraz z polityką herzlich willkommen pani Merkel, córki pastora jak Pan pisze (co prawda pastora z NRD), „islamskie dzielnice” zniknęły z postępowych mediów. Po chwili ciszy media te zaczęły zaprzeczać, że coś takiego w ogóle istnieje. Pana Redaktora głos kolejnym przykładem takiej negacji.  A przypomnieć, co pan Jacek Pałasiński dramatycznym głosem opowiadał w TVN o dzielnicach islamskich w Szwecji? Internet wszystko pamięta i dla niektórych jest to prawdziwie nieszczęście.  Kiedyś w Rzymie podobnie mówiono o chrześcijanach jako drugim sorcie.Chociaż uchodzcy to też dzieci Boga i na jego podobieństwo . Escape room  bawi na urlopie a nawet u Orbana więc od razu widać wzmożoną aktywność jego ministrów. Bez przekazu dnia nieszczęśnicy zaczęli mówić z głowy czyli z niczego. Za chwil kilka tłumaczyć nam będą że to nie tak. Wkrótce też okaże się że mamy pięć miliardów zł. nadwyżki a nie brakującej kwoty na sztandarówą łapówkę pozwalającą wygrać wybory.

Na murarce też się nie znałem nic, ale pomurowałem – jak i niejeden samorób na forum (a setki w Polsce). Dach – są i tacy co zrobili i to bardzo dobrze im wyszło (sam zrezygnowałem ze względu na brak czasu, choć był zamiar) naprawdę dużo rzeczy jednak się da samemu zrobić i nie gorzej od niektórych firm – przemyśl to. Wtedy to możesz mieć kilkadziesiąt tys zaoszczędzone. Sprawdź np budowę daniellosa, kupuj gdzie tanio, szukaj, pytaj i zawsze coś lepszego/tańszego znajdziesz.
Fakt jest jeden – w tej kasie będzie ciężko osiągnąć w pełni wykończony w dobrym standardzie dom z garażem itd, ale czy takie 100 m2 by się nie dało? Wszystko zależy ile zrobisz sam i w jakim standardzie chcecie zamieszkać

Zalozmy nawet, ze tak jak twierdza „teoretycy swiata” (wlaczajac w to redaktora), nic zlego sie nie stanie po przyjeciu „nachodzcow” do Polski. Ale do czego oni sa tu potrzebni? Jezeli to taka fascynacja redaktora, to mocno udrażnianie rur  sugeruje wyjazd na bardzo bliski Bliski Wschod. Bo ja i ogromna wiekszosc spoleczenstwa, po prostu nie chce ich tutaj. OK?

Niemcy nie przyjely miliona uchodzcow, tylko milion (w wiekszosci roszczeniowych) imigrantow ekonomicznych. Oczywisty, powszechnie znany fakt. To wiedza wszyscy tylko nie „teoretycy swiata”. Na prawde nie mam czasu pisac na tym forum. Wlasnie zarywam noc. No ale nie „wyrabiam”.

A dlaczego nie chcą ? Właśnie dlatego, że w PL nie ma takich socjali jak na zachodzie Europy. Oni idą tu po kasę i łatwe życie a nie uciekają przed wojną itp. itd. Powiedzmy sobie wprost to są amatorzy łatwego życia na koszt społeczeństw europejskich.
Dania była swego czasu jednym z ulubionych kierunków „uchodźców’, po wybuchu kryzysu migracyjnego w zeszłym roku Duńczycy zaostrzyli przepisy socjalne i dziwnym trafem „uchodźcy” zaczęli omijać ten kraj kierując się w znaczącej większości do Szwecji.
W Polsce (Śrem, woj. wielkopolskie) proboszcz przyjął  escaperoom do siebie uchodźców, dostali wszystko – dach nad głową, art. do codziennego życia, życzliwość mieszkańców itp. Niestety goście wytrzymali w PL chyba tylko dwie noce. Spakowali się i poszli do Niemiec „bo tam zasiłki, a Polsce nie da się żyć”.
Tak na prawdę żeby imigranci chcieli żyć w naszym kraju trzeba by dać im socjal taki jak w Niemczech czy Szwecji. Doszło by zatem do bezprecedensowej sytuacji, że trzeba by PŁACIĆ uchodźcom uciekającym przed wojną żeby zostali w naszym kraju.

„Wróciłem właśnie z Zakopanego. W tłumie na Krupówkach można było zauważyć kilka rodzin muzułmańskich. Spacerowały z wózkami z małymi dziećmi, oglądały witryny sklepowe. ” Ogladaja. Dopoki jest ich w danej populacji promil, room escape  oni tylko ogladaja. I sa nawet sympatyczni. Tak jak napisalem, jesli tak sie oni podobaja, prosze pojechac sobie w kierunku poludniowo-wschodnim. 3000 km ONLY.

w Europie jest juz wiele dzielnic islamskich.I wszystkie,co do jednej,sa brudnymi gettami,gdzie nikt nie skala rak uczciwa praca,gdzie zadna, nawet miejscowa, kobieta nie odwazy sie wyjsc na spacer bez leku przed ukamieniowaniem, gdzie karetki jezdza tylko z obstawa policji.Prosze tez nie obrazac Wietnamczykow. Zaden Wietnamczyk nie domaga sie zasilkow i dozywotniego utrzymania przez ‚niewiernych’.

która ostatnio bardzo przyspieszyła(wersja turbo to Niemcy) prędzej czy później zahaczy też o Polskę. Tego sie nie da już powstrzymać, bez względu na to co powiedzą Ziobro i spółka…Nie widzę tylko powodu aby proces, który niszczy Europe  udrażnianie rur Warszawa bagatelizować naiwnymi twierdzeniami, ze „u nas to niemożliwe”

Stopę? Masz na myśli ławę fundamnetową? Jeśli tak to generalnie jak w projekcie ale nieco wzmocnione bo tak chciał kierbud. Było 4x fi12, strzemiona fi6 co 25cm ale kieras stwierdził żeby dać 5x fi 14+ strzemiona bez zmian. Ostatecznie stanęło na 5x fi 12 + fi12 co 25cm. Dość fajna to była praca. Pisałem o tym u siebie, rożne gadżety próbowałem ale i tak najlepszy wypadłdobry kluczyk do wiązania ręcznie na łożyskach.

Z zaprawą i betoniarką masz fajnie, to zupełnie zmienia postać rzeczy. U mnie było sporo narożników (łącznie chyba 16 albo i lepiej bo jeszcze wewnętrzne więc czas na to zchodził a długie odcinki szły szybko. Wtedy jeszcze zima więc zimno + krótki dzień = niezbyt miłe doświadczenia. Latem to byłoby łatwiejsze ale i może powstał by problem z kręgosłupem bo dłużej=więcej się pracuje.

Faktycznie, bywam uparty ale budowa to inna sprawa. Mi się to podoba, gdyby nie ta zasrana kasa lub jej brak to bym rzucił pracę i budował dom

Ja znam inne fakty i nie chodzi tu o islam, chodzi o zachowania, o obyczaje i wrodzoną cechę „mi się należy” ludzi pochodzenia arabskiego. By pisać o nich, trzeba pierwej z nim przeżyć kilka latek. Ja to zaliczyłem i pewność mam na 100%, co się zaczyna potwierdzać, oni narzucają swoje obyczaje i reguły, oni nigdy nie przyjmą innych escape rooms .
Z islamem nic to nie ma wspólnego, bo z murzynami też miałem dłuższy kontakt i choć muzułmanie, to jednak normalni ludzie szanujący tych u których goszczą.

Pręty górne 2x fi 12, dolne 2x fi12, strzemiona 25x20cm fi6 co 30cm, siatki najlepiej w całości, ale jak są za długie, powyżej, to łączyłem, aby łączenie na zakładkę wypadało na środku, narożniki pogięte u mnie można nabyć na lokalnym złomie za grosze, pełno tego z budów zwożą. Zbrojenie nie może leżeć na piasku, podeprzeć kamolami, czy kawałkami cegieł i wypoziomować. Otulenie prętów z góry i dołu 5cm. Jeśli są słupy to kratownice i startery zbrojenia trzeba wyprowadzić, szerokości ław miałem od 40cm-80cm, wszystko winien zawierać projekt.

PS. no i oczywiście kominy. Tak uwaga, ja miałem dość szeroko, w projekcie miałem piec na ekogroszek, teraz zdecydowaliśmy się na komin systemowy ekogroszek+gaz, pustaki są szersze, na szczęście fundament miałem na tyle szeroki (z nad kładką), że się zmieściło.
Przed wylaniem ław warto zamocować uziom w miejscu gdzie będzie skrzynka elektryczna. Można taki ocynkowany pręt kupić za ok 50zł ze złączka mocującą, wygląda to jak oszczep do rzucania, ale ekipy bardzo często tego nie robią, bo to nie elektrycy, a potem przychodzi elektryk i mówi „Panie to trzeba było…. Podkopać na kabel prądowy i rurę do wody, ale to jak ławę zalejesz.

czytalem oslupiajacy artykul,w ktorym redaktorka oswiadczyla,ze ‚uchodzcow’ nalezy zachecac do pozostawania w Polsce, min. poprzez zwiekszenie zasilkow oraz budowanie meczetow..Jedno zdanie utkwilo mi w pamieci: ‚Polska musi skorzystac z ich obecnosci’ room escape ..W jaki sposob,tego juz redaktorka nie napisala..  gdy chcemy go zestawiać z innymi dużymi systemami religijnymi. Zarówno nauczanie, jak i przykład osobisty Jezusa, Buddy i innych nauczycieli nie zawiera masowych mordów, gwałtów, niewolenia, ani nie nakazuje nienawiści do innowierców. Choć prawdopodobnie większość muzulmanów to pocziwi i życzliwi ludzie, chcący żyć w spokoju, to źródła islamu są jakie są. I takimi pozostaną. Oznacza to, że zawsze będą pojawiać się radykałowie, którzy zechcą pojść śladem proroka.
Podobnieod dluzszego czasu jest zwolennikiem islamizacji Polski w imie ‚tolerancji’. Szkoda,ze w imie tejze ‚tolerancji’ obraza inne mniejszosci,ktore akurat z polskim spoleczenstwem integruja sie bardzo dobrze.  Wietnamczycy sa na bakier z prawem i sa niebezpieczni dla otoczenia? Slyszal pan escaperoom  o grupach Wietnamczykow wloczacych sie po miescie i gwalcacych kobiety,a pozniej podkladajacych bomby?Nie?No wlasnie,ja tez nie..

przez zastraszanie ciemnego ludu szuka sposobów aby nie „rozcieńczyć” katolicyzmu w Polsce bo to grozi utratą elektoratu dumnie nazywanego suwerenem.Pod przemożnym patronatem parafialnego proboszcza na poziomie Rydzyka.Jednoczenie  www Ziobro wymyśla świeckie kary dla przestępców choć wie ,że 90 procent to katolicy.Czy nie lepiej nawracać w duchu 10 przykazań dobrym słowem szukając przyczyn patologii.Tak sobie myślę,że chrzest w Polsce nie prowadzi jak wykazują statystyki do kryształowości w przyszłości bo piętno grzechu od urodzenia jak mawiają biskupi nie jest usuwalne.